Jak skutecznie wydepilować plecy?

Jak skutecznie wydepilować plecy?
5 (100%) 6 vote[s]

Obecne czasy dają duże możliwości, jeśli chodzi o możliwość dbania o siebie i pielęgnacji. Ludzie przywiązują do tego coraz większą uwagę, dbają o swoje zdrowie ale także o urodę i wygląd zewnętrzny. Powstaje coraz więcej nowych i udoskonalonych urządzeń. Zdecydowanie przykładem urządzenia bardzo efektywnego w działaniu, na miarę XXI wieku jest laser Vectus. Z całą pewnością wyżej wymieniony laser Vectus reprezentuje bardzo wysoki poziom w zakresie depilacji i usuwania owłosienia z różnych obszarów ciała. Jeśli chodzi o depilację, standardowymi metodami, to nie zawsze przynoszą one pożądane efekty. Maszynki manualne często pozostawiają nieprzyjemne podrażnienia i suchą skórę. Natomiast elektryczne maszynki, też nie zawsze spełniają swoją rolę, nie zawsze są tak dokładne i nie każdemu ten sposób depilacji odpowiada. Nie jest on zbytnio komfortowy.

Do niedawna najbardziej popularną metodą usuwania owłosienia w salonach kosmetologicznych był zabieg usuwania włosów za pomocą wosku. Obecnie standardem jest depilacja laserowa, którą można wykonać na każdej części ciała. To zabieg bardzo nowoczesny i innowacyjny, a zarazem oczywiście bardzo skuteczny. Wielu osób dotyczy niechciane owłosienie, nie są tu wyjątkiem także plecy. Nikt z nas nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z niechcianym owłosieniem, które występuje na plecach. Natomiast depilacja laserowa pleców laserem Vectus jest niezwykle skuteczna oraz bardzo efektywna. Wyżej wymienione urządzenie jest zdecydowanie numerem jeden w swojej dziedzinie. Zasada działania jest dosyć prosta, laser wysyła wiązkę światła, która dociera w głąb naszej skóry. Następnie dociera ta wiązka światła do mieszka włosowego i tam go niszczy wraz z jego korzeniem. Następnie, skutkiem tego procesu jest późniejszy efekt, gdzie cebulka przestaje istnieć i nie produkuje ona już nowych włosów. Z tego też względu, po zabiegu każdy klient ma gwarancję, że owłosienie zostało usunięte raz na zawsze – więcej o tym tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Musimy wiedzieć o tym, że wiązka lasera dociera tylko bezpośrednio do cebulki włosa i jego korzenia nie uszkadzając żadnych tkanek wokół. Z tego też względu śmiało można stwierdzić, iż ten zabieg jest całkowicie skuteczny, efektywny, bezpieczny oraz w ogóle nieinwazyjny. Aby depilacja laserowa była w pełni skuteczna, musimy go wykonać w serii, która wynosi około cztery zabiegi. Urządzenie to pracuje w nowoczesnej technologii, zastosowane są w nim nowatorskie rozwiązania. Laser Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik poziomu melaniny, który mierzy jej poziom każdemu pacjentowi indywidualnie. Na podstawie tego, automatycznie laser Vectus dobiera moc i wszystkie parametry.

Przeprowadzany zabieg jest monitorowany i kontrolowany przez doświadczonego kosmetologa, w czasie trwania jest do naszej dyspozycji i odpowie na każdą wątpliwość. Po zabiegu nie ma żadnych skutków ubocznych i nie odczuwamy żadnych boleści czy dyskomfortu. Po zabiegu depilacji pleców, skóra w tym miejscu będzie niezwykle gładka i bardziej jędrna. Zdecydowanie nie będzie ona wysuszona. Po zabiegu nie będzie także problemu z wrastającymi włosami, który ma miejsce w przypadku innych metod usuwania owłosienia. Depilacja laserowa wyżej wymienionym urządzeniem cieszy się w dzisiejszych czasach coraz większą popularnością, gdyż coraz więcej osób przekonuje się o skuteczności tej technologii. Zabieg depilacji pleców nie trwa długo, wręcz przeciwnie, przebiega on bardzo szybko każdemu pacjentowi. Po zabiegu można cieszyć się piękną oraz gładką skórą w tym miejscu.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

3 replies on “Jak skutecznie wydepilować plecy?”

  1. Lolita90 pisze:

    Ja najchętniej wykonałabym zabieg depilacji laserowej brazylijskiej. To jest dopiero wygoda. Zresztą też oszczędność czasu. Świetna sprawa 🙂

  2. Zuziak pisze:

    U mnie sprawdziła się depilacja laserowa okolic intymnych. Zawsze te włoski najbardziej mnie denerwowały. Ale już po stresie 🙂 zabieg był bezbolesny i to było w tym wszystkim najlepsze, bo na początku bałam się bólu – nie potrzebnie.

  3. Martyna93 pisze:

    Ja zdecydowałam się na zabieg na pachy 😉 Ale to jest super uczucie. Od 3 miesięcy nie mam włosów pod pachami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3