Zabiegi laserowe wygładzające i ujędrniające ciało

Zabiegi laserowe wygładzające i ujędrniające ciało
5 (100%) 1 vote

Wydawać by się mogło, że cellulit to niewielka zmiana skórna, która nie przeszkadza w codziennym życiu. Jednak, dla wielu kobiet wygląd ciała jest jedną z najważniejszych rzeczy. Dla nich, gładka i jędrna skóra jest priorytetem. W momencie pojawienia się cellulitu dochodzi do wzrostu niepokoju i strachu przed jego zaostrzeniem. Wtedy też, głównym celem staje się jego pozbycie bądź przynajmniej zmniejszenie. Na szczęście, dzięki rozwojowi technologii, środki i mechanizmy pozwalające usunąć cellulit są coraz bardziej dostępne i pomocne. Innowacyjnym rozwiązaniem okazały się zabiegi laserowe na cellulit. Co ciekawe, laser może zostać wykorzystany nie tylko w celu zlikwidowania cellulitu, ale również może pomóc w usunięciu nadmiernego owłosienia. Takie połączenie pozwala na podwójne wygładzenia skóry w każdej jej części.

Depilacja laserowa laserem Vectus na usunięcie włosków

Depilacja laserowa laserem Vectus to jedna z najnowocześniejszych form usuwania owłosienia. Metoda ta pozwala na wyeliminowanie owłosienia w szybki, skuteczny i komfortowy sposób. Dzięki zastosowaniu lasera, nóg, pach czy okolic intymnych jest prosta, nim się wydaje. Warto zaznaczyć, że  jest swoistym ratunkiem dla osób, które borykają się z problemem nadmiernego owłosienia, wrastających włosków czy zapaleniem mieszków włosowych. działa poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii m.in. fototermolizy, czytnika Skintel, Photon recycling oraz Advances Contact Cooling.

  • technologia fototermolizy pozwala na dogłębne dostanie się wiązki lasera do źródła problemu i skuteczne wyeliminowanie włosków,
  • czytnik Skintel pozwala na automatyczny dobór mocy przez urządzenie, które dostosowuje się do indywidualnych parametrów pacjenta. Dzięki czemu jest w każdym calu dopasowany do indywidualnych parametrów pacjenta,
  • Photon recycling pogłębia efekty zabiegu na skutek odbitego światła.

Jędrne i gładkie ciało dzięki zabiegom laserowym

Obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy zabieg, który likwiduje lub znacząco redukuje cellulit, wykonuje się laserowo. Laser Vectus został stworzony do korekty wszystkich okolic ciała, w których występuje cellulit, wymagających ujędrnienia skóry oraz usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, a więc z okolic ud, pośladków, brzucha i ramion. Efekty mało inwazyjnego zabiegu można zobaczyć już po pierwszym wykonaniu zabiegu. Rezultat zabiegów laserowych są przede wszystkim trwałe. Jednak, to, że są trwałe nie oznacza, że jest bolesny. Cała terapia odbywa się pod znieczuleniem. Ponadto, wykorzystywane zostaje miejscowe chłodzenie skóry. Co ciekawe, zabiegi laserowe można wykonywać zarówno latem, jak i zimą, a więc bez ograniczeń, przez cały rok. Co więcej, zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Czy krem na cellulit daje efekty?

cellulit - vialisePodczas walki z cellulitem, każda kobieta powinna pamiętać o dodatkowej ochronie i pielęgnacji newralgicznych miejsc ciała. Formą ochrony może być krem na cellulit czy też dbanie o regularną aktywność fizyczną. Kremy na cellulit pomagają dodatkowo zapewnić jędrność i elastyczność skóry. Powodują, że ciało w dotyku jest miękkie i ładnie pachnie. Natomiast, połączenie ćwiczeń i zdrowej diety, uzupełnia walkę z cellulitem od środka. Jak mawia, stara, ale aktualna mądrość słowiańska – w zdrowym ciele, zdrowy duch. Związku z czym, korzystanie tylko z zabiegów laserowych nie zapewni trwałego efektu. Warto uzupełnić terapię laserem innymi środkami.

Efekty walki z cellulitem

Dzięki skutecznej eliminacji zmian skórnych w postaci cellulitu, skóra uzyskuje nowy wygląd. Efekty to między innymi:

  • jędrne ciało,
  • delikatna struktura skóry,
  • gładkość powierzchni ciała,
  • brak zaczerwienienia, nierówności i szorstkości,
  • odpowiednio napięta skóra ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

91 − = 83