Krem powiększający do biustu – Czym kierować się przy wyborze serum?

Krem powiększający do biustu – Czym kierować się przy wyborze serum?
5 (100%) 2 vote[s]

Coraz większa ilość kobiet szuka sposobu, aby poprawić wygląd swoich piersi. Najbardziej popularną metodą na zwiększenie rozmiaru biustu jest operacja plastyczna. Jednak koszt i ryzyko jakie się z nią wiąże, sprawia że duża część kobiet szuka alternatywnych rozwiązań. Do takich należą niewątpliwie kremy ujędrniające do biustu.

Ta nieinwazyjna metoda pomogła już wielu kobietom na całym świecie, jednak decydując na nią należy zdawać sobie sprawę z kilku kwestii. Po pierwsze kremy na powiększenie biustu de facto nie zwiększają jego rozmiaru. Jedynie operacje plastyczne mogą sprawić, żebyś zaczęła nosić stanik o kilka rozmiarów większy. Kremy opierają swoją skuteczność na działaniu ujędrniającym. Bardziej napięta skóra piersi powoduje, że cała tkanka gruczołowa i tłuszczowa jest bardziej uniesiona i lepiej stabilizowana. Końcowy efekt jest taki, że biust wydaje się pełniejszy i bardziej wymodelowany mimo, że tak naprawdę nie zwiększył swoich rozmiarów.

Czym należy się kierować wybierając krem powiększający do biustu?

frashe - grafikaWybór odpowiedniego preparatu jest równie ważne, co jego regularne stosowanie. Dobre kremy charakteryzują się:

 • dużą ilością substancji aktywnych wpływających na ujędrnienie piersi
 • brakiem sztucznych wypełniaczy, które wysuszają skórę piersi i osłabiają jej strukturę
 • składem opartym w głównej mierze na naturalnych składnikach, które nie podrażniają tak delikatnej skóry piersi
 • długotrwałym utrzymywaniem się osiągniętych efektów terapii

Jeżeli dany kosmetyk spełnia te wymagania, to jest on wart uwagi. Sama widzisz, że cena nie powinna być głównym kryterium przy wyborze kremu. Tanie preparaty mogą zaszkodzić twojej skórze i dodatkowo osiągnięte dzięki nim efekty będą szybko zanikać.

Jaki jest dobry krem ujędrniający do biustu?

Pomimo, że na rynku znajduje się wiele preparatów na powiększenie piersi, to jedynie serum do biustu spełnia wszystkie warunki wymienione w powyższym akapicie. Jest ono w 100% oparte na naturalnych składnikach. Natomiast każda tubka zawiera optymalne stężenia substancji aktywnych, tak aby działanie kremu było jak najbardziej skuteczne bez ryzyka podrażnienia skóry. Krem na biust nie zawiera, ani ułamka procenta sztucznych wypełniaczy, jak parabeny, silikony, emulgatory. Dlatego nie wykazuje on działania wysuszającego na skórę piersi.

Dodatkowo serum dzięki swojej silnej skuteczności ma możliwość wpływać długofalowo na strukturę skóry. Konkurencyjne preparaty nie posiadają tej właściwości, dlatego osiągnięte przez nie efekty szybko zanikają. W przypadku optyczne powiększenie piersi i ich uniesienie może utrzymywać się przez wiele miesięcy, a nawet lat. Wszystko zależy od jakości skóry oraz od stosowania innych metod na powiększenie piersi.

Jak poprawić skuteczność kremów na powiększenie piersi?

Kremy działają jedynie na tkankę skórną, dlatego ważne jest włączenie do terapii metod, które będą również oddziaływać na układ krążenia oraz mięśnie.

Jednym ze sposobów, który warto włączyć do terapii są ćwiczenia na mięśnie piersiowe. Ich wzmocnienie powoduje uniesienie gruczołu piersiowego ku górze. W tym przypadku efekt powiększenia biustu jest spotęgowany, jeśli ćwiczenia łączone są z kremem. Pierś jest wówczas pociągana ku górze nie tylko przez jędrną skórą, ale także wzmocnione i napięte włókna mięśniowe, znajdujące się poniżej. Najlepsze w metodzie tej jest fakt, że każda kobieta może zacząć treningi w domu. Nie potrzebuje do tego sprzętu, siłowni, czy specjalnego przygotowania. Wystarczą chęci i przynajmniej pół godziny czasu dziennie.

Więcej o skutecznym powiększaniu piersi: https://kremnabiust.pl/biust/kremy-na-powiekszanie/

Dobry krem na powiększenie piersi to… – czyli podsumowanie wiadomości

Jeśli będziesz kierować się zasadami wymienionymi w tym tekście z pewnością unikniesz kremów słabej jakości, które mogą Ci zaszkodzić. Dobre preparaty zapewniają takie efekty, jak:

 • optyczne powiększenie biustu
 • ujędrnienie piersi
 • poprawienie jakości skóry
 • niwelowanie rozstępów
 • zapobieganie opadaniu piersi wraz z wiekiem

One reply

 1. Nadia pisze:

  Na pewno jakieś środki za pare groszy nic tutaj nie zdziałają, jeszcze jak są nafaszerowane sztucznymi substancjami. Lepiej zastosować coś jak tutaj jest opisane co jest naturalne. Pewnie efektu nie będzie od razu efektów ale po kilku miesiącach i dobrych ćwiczeniach efekt się zauważy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

22 − 20 =