O depilacji laserowej słów kilka

O depilacji laserowej słów kilka
5 (100%) 1 vote[s]

Depilacja laserowa jest coraz częściej wybierana jako depilacja części ciała. Depilacja laserowa jest wykonywana za pomocą laserów, które wnikają pod skórę i poprzez promienie usuwają włoski wraz z cebulką i korzeniem. Dzięki temu laserowa depilacja jest dużo bardziej skuteczna niż inne rodzaje depilacji. Depilacja laserowa efekty przynosi już po pierwszym zabiegu. Włoski na ciele po depilacji laserowej nie wracają przed długi czas. Usuwanie włosów laserem (tutaj sprawdź więcej: http://vectusgdynia.pl/) Gdynia jest idealne dla osób, które cierpią z powodu występowania skutków ubocznych po innej depilacji, które mogą powodować podrażnienie włosków, przez które na skórze pojawiają się zaczerwienione plamki. Poza tym przy depilacji laserowej w przeciwieństwie do innego rodzaju depilacji, jest możliwa trwała depilacja. Ten efekt można uzyskać wykonując więcej niż jeden zabieg. Wielu teraz zastanawia się depilacja laserowa ile zabiegów, więc potrzeba, by uzyskać taki efekt. Są potrzebne przynajmniej dwa, lub więcej zabiegów.

Depilacja laserowa jak się przygotować

Do depilacji laserowej należy zacząć przygotowywać się już trzy miesiące przed planowaną datą zabiegu. Dwa miesiące przed zabiegiem należy zaprzestać depilować ciało innymi sposobami, ponieważ do depilacji laserowej są potrzebne włoski o określonej długości. Osoba przygotowująca się do depilacji laserowej musi zaprzestać spożywanie leków, oraz witamin, które mają działanie światło-uczulające. Nie można również korzystać ze środków, które działają tak jak samoopalacze.

Depilacja laserowa przeciwwskazania 

Przeciwwskazania do depilacji laserowej mają ścisły związek z przygotowaniem do niej. Do depilacji laserowej nie mogą podchodzić osoby, które spożywają witaminy, lub leki o działaniu światło- uczulającym. Osoby, które używają produktów podobnych do działania samoopalacza nie mogą podjąć się tego zabiegu. Depilacja laserowa w ciąży także jest zabroniona. Depilacja laserowa a ciąża jest wykluczona. Lekarze zabraniają kobietą w ciąży korzystać z takich zabiegów ze względu na bezpieczeństwo zdrowia matki i dziecka w tym okresie. Usuwanie owłosienia laserem jest zabronione osobą chorym na raka, lub choroby skóry.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Jedynym spotykanym skutkiem ubocznym są oparzenia po depilacji laserowej.  Nie zdarzają się one jednak często. Sposobem na uniknięcie tej dolegliwości jest dobre nawilżenie skóry po zabiegu. Należy nawilżyć skórę balsamem, lub oliwką w ten sposób nasza skóra nie będzie sucha i oparzenia nie pojawią się. Jest to także dobry sposób na pozbycie się oparzeń.Coraz więcej jest depilacja laserowa opinie, które są pozytywne, które zachęcają do podjęcia się takiego rodzaju depilacji. Wielu zastanawia się czy depilacja laserowa boli. Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Nie, depilacja laserowa to zabieg całkowicie bezbolesny. Podczas zabiegu można odczuwać lekkie mrowienie, ale nie jest to bolesne uczucie.

Depilacja laserowa cena 

Depilacja laserowa koszt jest całkowicie zależny od tego jaką część ciała chcemy poddać zabiegowi. Laserowa depilacja cena za pojedynczy zabieg okolic bikini to koszt około trzystu złotych. Depilacja pośladków i pachwin to koszt dwustu złotych. Koszty zabiegów zmieniają się od ilości depilacji. Należy pamiętać, że im więcej wykonamy zabiegów, tym trwalsze są jej efekty.

Więcej informacji, opinie i ceny na stronie Clinica Cosmetologica w Gdyni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

80 + = 85